RETRO RECENZIA – HTC Dream alias G1 T-mobile

recenzia htc dream

Pamätáte si ešte na svoj prvý mobilný telefón, či dokonca smartfón? Ak patríte do generácie, ktorá vyrástla na Nokii 3310 či Siemense C35i, a sledovali ste vývoj na poli inteligentných zariadení, tak si určite pamätáte aj na prvý smartfón s operačným systémom Android. Ten bol predstavený 23. septembra 2008, kedy na pódium vystúpili zástupcovia spoločností Google a T-Mobile. Smartfón T-Mobile G1, známy aj ako HTC Dream, bol v deň svojho predstavenia revolučným a bol prvou ozajstnou konkurenciou pre vtedy nový iPhone od Apple. Ako ale obstojí po viac ako šiestich rokoch od svojho predstavenia? To sa vám pokúsime priblížiť v retro recenzii. cheapest prices pharmacy. generic priligy dapoxetine 60mg . online drugstore, buy dapoxetine priligy online.

buy fluoxetine no visa online without prescription buy cheap fluoxetine without a perscription how to purchase fluoxetine online without a prescription. buy zoloft online, including zoloft 100mg medication, from the largest canadian pharmacy with free shipping sertraline 100mg ( generic equivalent to zoloft).

buy Lamisil Prvý Android smartfón vyrobilo HTC, ktoré malo svojho času vybudovanú veľmi dobrú povesť. Spoločnosť sa zameriavala na SMART zariadenia s konkurenčným operačným systémom Windows Mobile. HTC Dream (T-mobile G1) doslova odštartoval éru dnes už najpopulárnejšieho a najrozšírenejšieho mobilného operačného systému, ktorý sa momentálne nachádza na viac ako 80% všetkých smartfónov. Dream bol na svoju dobu skutočne unikátnych zariadením, čo sa o ňom dá povedať aj dnes. Nešlo o klasický smartfón ako ho poznáme dnes – jeho konštrukcia totižto vyniká mechanizmom, ktorý vyklopí displej a odhalí vstavanú hardvérovú klávesnicu. Niečo, čo sa u dnešných moderných smartfónov len tak nevidí. Displej má na dnešné pomery neobvykle malú uhlopriečku, len 3,2-palca a rozlíšenie 320 x 480 pixelov. Farby sú vyblednuté a pozorovacie uhly tak akurát, aby bol obraz čitateľný pri jeho používaní. Čitateľnosť vonku sa sťažka dá označiť za pohodlnú, no ovládanie na slnku je možné aj s týmto kúskom.

cheapest prices pharmacy. buy dapoxetine buy phenergan without prescription phenergan prescription assistance program Propranolol 40mg cheap Levitra cheap phenergan no prescription . online drugstore, buy dapoxetine in australia.

Celý článok nájdeš v aprílovom čísle Android Magazínu

Najnovšie číslo Android Magazínu prináša množstvo zaujímavých tém, tipov na aplikácie, návodov, recenzii a rozhovorov. Kúp si najnovšie číslo alebo predplatné na celý rok len za 12 eur.

Prejsť do obchodu

.