ORDERLORD – Sú dôkazom, že zo Slovenska môžete ovládať aj Ameriku

Orderlord

Zaujímavý slovenský projekt Orderlord má síce väčšinu tímu na Slovensku, no ich cieľom je najmä Amerika. S Ivanom Kollárikom sme sa porozprávali o tom, čo Orderlord ponúka, ako sa bude ich projekt vyvíjať v najbližších rokoch a čo všetko ponúka ich mobilná aplikácia. Prečítajte si, ako traja Slováci prerazili v oblasti, ktorú dnes každý z nás vníma ako niečo, čo sa možno už nedá vylepšiť.

V krátkosti sa nám predstav, povedz kde si študoval a aké boli tvoje začiatky v podnikaní. order baclofen online > buy cheap lioresal without prescription – f baclofen ndc lioresal patient teaching buy baclofen online australia baclofen pump 

cheapest prices pharmacy. zoloft 50 mg doctissimo. instant shipping, buy zoloft brand online.

Ahojte, volám sa Ivan Kollárik a v OrderLorde mám na starosti naše mobilné aplikácie, predovšetkým tú pre Android. V úplných začiatkoch som riešil aj náš dizajn, ale to bolo len z núdze. Teraz som pre zmenu dostal funkciu finančného riaditeľa. Študoval som na FEI  STU, ako každý správny „feikár“ 7 rokov.

3 days ago – fluoxetine tablets dosage; fluoxetine 20mg cap barr; lisinopril tablets what are they for comprar paroxetine portugal; dostinex online order fucidin reviews To, že chcem raz podnikať buy Cialis , delivery zyban buy bupropion order Paxil som vedel už dávno, ale po škole som najprv 2 roky pracoval ako programátor v jednej menšej firme. Až potom sme sa s kolegom Dušanom a ďalšími kamarátmi nakopli k tomu, aby sme založili vlastnú firmu. Začiatky boli veľmi náročné, o čom svedčí aj to, že z pôvodnej zostavy sme zostali len dvaja. Ostatní sa radšej znovu niekde zamestnali.

Ako si sa dostal k projektu Orderlord? Kto tvorí buy xenical Orderlord tím a kde aktuálne pôsobíte?

Po založení firmy sme viac ako rok makali na aplikácii LiveDispatcher, ktorá mala ambíciu riadiť všetky typy zamestnancov pracujúcich mimo kanceláriu. V určitom bode sme sa však museli rozhodnúť iba pre jedno odvetvie, a vtedy vznikol OrderLord. Sme traja spoluzakladatelia, spolu so mnou aj Dušan Koutný a Rišo Lipovský. Celkovo je v tíme už 9 ľudí a počet sa stále zvyšuje. Aktuálne sedí vačšina z nás každý deň tu v Bratislave v Connecte. Rišo je samozrejme v NY a jeden chalan býva v Prahe.

Čo bola pôvodná myšlienka pri vzniku Orderlord a ako vidíš vašu firmu dnes? Čo Orderlord ponúka? buy cheap generic baclofen online without prescription. more info about information specific to: baclofen 10mg tablets when used in muscle spasm. baclofen

Základná idea Orderlordu bola hlavne zefektívniť rozvoz jedla z reštaurácií k zákazníkom, zjednodušiť riadenie kuriérov, minimalizovať priestor na chyby, a vôbec urobiť v celom tom procese poriadok. Aby majiteľ reštaurácie vždy vedel v akom stave sú jeho objednávky, prípadne mu analýzou dát jasne ukázať, kde robí chyby a kde je priestor na zlepšenie. Napriek tomu, že v zásobe máme veľa dalších nápadov, funkcií a vylepšení, produkt je už teraz na tom veľmi dobre a zákazníkom prináša reálnu pridanú hodnotu. Dnes už pomáhame riešiť aj niektoré procesy v kuchyni, či dokonca automatické prideľovanie objednávok kuriérom.

Celý článok nájdeš v aprílovom čísle Android Magazínu

Najnovšie číslo Android Magazínu prináša množstvo zaujímavých tém, tipov na aplikácie, návodov, recenzii a rozhovorov. Kúp si najnovšie číslo alebo predplatné na celý rok len za 12 eur.

Prejsť do obchodu

.