miniFAKTÚRA – slovenský nástroj na správu faktúr

Vyznať sa vo všetkých faktúrach je niekedy ozajstné umenie. Moderná doba nám však umožňuje riešiť tento problém efektívnejšie. Na trhu existuje niekoľko nástrojov pre správu faktúr, pričom medzi najlepšie spracované patrí rozhodne slovenský projekt miniFAKTÚRA. Porozprávali sme sa s autorom tohto projektu Erikom Hudákom, ktorý nám prezradil, koľko ľudí využíva ich službu dnes a kde vidia miniFAKTÚRU v budúcnosti.

Čo je miniFAKTÚRA a čo táto služba ponúka?

miniFAKTÚRA je moderný fakturačný nástroj pre živnostníkov a malé firmy, pomocou ktorého môžete vystavovaťdoklady kedykoľvek a kdekoľvek. Disponuje webovou verziou pre vaše PC, Mac a mobilnými aplikáciami pre vášsmartphone alebo tablet, ktoré Vám poskytnú ten najvyšší komfort pre chod a sledovanie Vášho podnikania.

Kedy vznikla miniFAKTÚRA a čo vás motivovalo k jej vytvoreniu?

Idea vznikla v roku 2012, keď jej zakladateľ Erik Hudák hľadal spôsob ako vystavovať faktúry za svoje služby čo najefektívnejšie, kdekoľvek a kedykoľvek priamo z mobilu. Zaují cheap Lithium mavosťou na vzniku tejto idei bola skutočnosť, že sa myšlienka zrodila priamo na pive s jeho blízkymi priateľmi. Počas tohto stretnutia mu volal jeho zákazník, aby mu urgentne zaslal faktúru za dodané služby. V tom momente uvidel veľkú príležitosť na trhu a pustil sa do vývoja prvej verzie aplikácie pod pôvodným názvom iFaktúry. Tento názov sa neskôr zmenil na súčasný názov mniniFAKTÚRA po vstupe prvého investora spoločnosti JUMP soft a.s..

Pre koho je miniFAKTÚRA určená? Ako sa odlišuje od konkurencie?

mF je primárne určená pre živnostníkov a malé firmy. Hlavnou výhodou miniFAKTÚRY je jej jednoduchépoužívateľské rozhranie, ktoré prináša možnosť vystavenia fakt online canadian pharmacy store! buy dapoxetine online india. approved pharmacy, cheap priligy dapoxetine. úry na 5 klikov. Našou  myšlienkou je, aby každýpoužívateľ, ktorý si prvý krát stiahne aplikáciu do mobilného zariadenia, alebo načíta na webe vedel okamžite používať bez nutnosti zamyslenia sa, kde aký krok spraví.

Koľko ľudí aktuálne pracuje na tomto projekte? Máte aj globálne ambície. Plánujete dobiť Ameriku?

V súčasnosti má miniFAKT order Paxil online ÚRA vo svojom tíme 8 členov. Naše ambície už od začiatku siahali za hranice EÚ. V súčastnosti je miniFAKÚRA dostupn purchase atarax online. lowest prices for all medications and g atarax without prescription á na š Combivent without prescription tyroch trhoch v rámci EÚ (SK, CZ, AT, DE), avšak tento rok máme záujem o akvizíciu ďalších nových atraktívnych trhov. Amerika je jeden z trhov, ktorý by sme chceli určite otvoriť, nakoľko tam vidíme veľký potenciál.

miniFAKTÚRA má aj vlastnú Android aplikáciu. Viete zhrnúť niekoľko hlavných funkcií, ktoré zákazníci získajú jej nainštalovaním?

Medzi základné funkcionality, ktor top quality medications. zoloft generic costco . express delivery, generic zoloft walgreens. é sú dostupné v Android aplikácii patrí online / offline vystavovanie faktúr, dobropisov, zálohových faktúr,  cenových ponúk, skenovanie dokladov (nákladov) a prezeranie prehľadnýchštatistík. V krátkej dobe ešte k týmto funkcionalitám pribudne možnosť vytvárania objednávok.

6. Koľko ľudí aktívne používa vašu aplikáciu?

V súčasnosti evidujeme viac ako 45 000 používateľov, ktorí prejavili dôveru n buy amoxil online, does amoxicillin treat sepsis, amoxicillin fast shipping. amoxicillin mixed with other drugs amoxicillin 1 0 what do amoxicillin treat how much amoxicillin 500 mg should i give my cat what class of antibiotic is cipro ášmu produktu a stiahlo si miniFAKTÚRU do svojho mobilného zariadenia. Avšak toto číslo chceme v priebehu niekoľkých mesiacov násobne zvyšovať vďaka novým funkcionalitám, silnému zameraniu na online akvizíciu pou buy dapoxetine new zealand online – article includes descriptions, uses, and side effects. buy dapoxetine new zealand online : the lowest prices online. žívateľov a otváraním nových trhov.

Celý článok nájdeš v májovom čísle Android Magazínu

Najnovšie číslo Android Magazínu prináša množstvo zaujímavých tém, tipov na aplikácie, návodov, recenzii a rozhovorov. Kúp jedno číslo alebo predplatné na celý rok len za 12 eur.

Prejsť do obchodu

.